Nový domov a první chvíle

3. ledna 2017 v 10:49 | Romíí |  Příhody
Tak už je to tady. icon_10.gif image by Salisko
Jelikož jsme s přítelem oba promarodili Vánoce, rozhodli jsme se na Silvestra zůstat doma. Protože jsem z toho všeho byla smutná, jela jsem si s našima pro Pupíka dřív. 28. 12. 2016 jsem si ho přivezla konečně domů!

Celé to proběhlo vlastně úplně v pohodě. Den před odjezdem od rodičů jsem koupila kočičí záchod a silikátové stelivo. Přepravku jsem pořídila už před Vánoci, takže ta byla připravená a moje starší ségra do ní ještě aktivně ušila malinký polštářek a myšičku na hraní.

Do přepravky si vlezl vlastně sám a nechtěl vylézt. Dostala jsem od chovatelů pár rad, typ na veterináře a jelo se do nového domova! Na počátku cesty se Pupík jen zmateně rozhlížel a po chvíli začal mňoukat. No, nebylo to ani tak mňoukání, jako spíš zmatené skřeky. Pořád jsem na něj mluvila a skrz mřížku jsem ho hladila po hlavičce, ale moc to nepomohlo. icon_28.gif image by Salisko Cesta naštěstí netrvala moc dlouho, jelo se asi 25minut a byli jsme doma.

Můj taťka moc kočky nemusí, ale jakmile Pupíček vyskočil(!) doma z přepravky, zamiloval si ho. Hned vytáhl mobil a fotil si ho. Čekala jsem, že se Pupíkovi nebude chtít vylézt a bude zmatený a smutný, ale opak byl pravdou. Hned začal řádit a hrát sis hračkami a s připraveným škrabadlem. Všechno vesele prošmejdil, já jsem si omrkla kam leze a kam neleze a to co by mu mohlo ublížit jsem schovala. Dostal kapsičku
a spokojeně se uvelebil v novém pelíšku. Naši potom odjeli domů a to co se stalo potom, mě úplně zahřálo
u srdce
. Nikdy jsem kočku neměla, takže jsem byla celkem zmatená, když jsem si lehla na postel a Pupík ke mě přišel a začal se mazlit a spokojeně vrnět. Vylezl mi skoro až na hlavu a spokojeně pomňoukával. Nečekala jsem tolik lásky hned první den. icon_37.gif image by SaliskoTrochu nejistá jsem si ale byla ohledně chození na záchod. Skoro jsem první den nespala, protože si za celé odpoledne Pupík ani jednou nedošel. Jen si se stelivem v záchodku hrál, a já si myslela, že to nepochopil. Nakonec se ale asi ve tři ráno úspěšně vyčůral a já mohla jít v klidu spát. 4-2.gif image by Salisko

Jak jsem již řekla, všechno proběhlo v pohodě a hned první den jsme spolu spali v posteli. Pupík je mazel, ale umí být pěkný záškodník. Ale o tom až v dalším článku, který bude o Silvestru a o prvním společném týdnu.


Mějte se krásně a mějte krásný start do nového roku,

Romíí & Pupík
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 beyondborders beyondborders | Web | 3. ledna 2017 v 13:47 | Reagovat

Ach bože Pupíček je úplný krásavec! Chvíľu mi trvalo, kým som pochopila že tie okuliare 2017 niesú skutočné... :-D
My sme s priateľom tiež ostali doma na Silvestra! Po tom ako sme behali hore dole počas Vianoc sme si povedali že budeme len leňošiť a nič nerobiť... Teším sa na ďalšie články! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama